תכנון פנסיוני

ראשי / תכנון פנסיוני

רוצים להתייעץ?
לתאם פגישה אישית?
נשמח לעמוד לרשותכם.

בואו נקבע פגישה עוד היום.

03-376-3630

תכנון פנסיוני

בחינת תיק פנסיוני לטווח קצר וארוך: קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, פוליסות חיסכון, קופות גמל להשקעה, ייעוץ פרישה.

לא משנה כמה זמן נשאר לכם עד הפנסיה, בפועל, החיים שאחרי הפנסיה מחכים לכם, משוחררים, מלאי סיפוק ומוכנים למנוחה. הפרישה לפנסיה, היא הזמן שלכם להנות מהחיים ולטעום את העולם. וכדי לאפשר זאת, עליכם לדאוג כבר מעכשיו, לרמת החיים שתהיה לכם בזמן הפרישה, על ידי תכנון פנסיוני, שיכריע את עתידכם הפיננסי, את איכות חייכם לאחר הפרישה, ואף את רמת הכלכלה של ילדיכם.

תכנון הפנסיוני, מאפשר תחזית אופטימלית בהתאם לנתונים החשובים לכם: רמת החיים הרצויה בפרישה, תכנון ירושה והעברות כספים למשפחה, מיטוב חסכונות לעתיד הילדים, מקסום רווחים ותשואות, והפחתת מיסוי וחבות. 

אלו נתונים בהווה משפיעים על העתיד הפנסיוני?

לכאורה, בעין רגילה נראה, כי רק מהפכים ישירים בתחומי קופות הגמל והפנסיה, משפיעים על הפנסיה העתידית. בפועל, ישנם גורמים רבים, אשר ביכולתם להכריע באופן בלתי הפיך את עתיד הפנסיה, וניתן לעבד אותם רק בהווה, מתוך השפעה ישירה ובלתי ניתנת לשינוי עתידני.

התחלתם עבודה חדשה? או עברתם בין עבודות? על פי החוק, תוכלו לבחור היכן המעסיק שלכם יפריש עבורכם את כספי הפנסיה. ישנה משמעות רבה להפקדה לקרן הקיימת בה הופקדו הכספים עד כה, כמו גם השלכות נוספות של שימור זכויות, וותק, תקופת אכשרה ועוד.

המצב המשפחתי השתנה? יש לכך השלכה פיננסית רחבת היקף. כדי לדאוג לעתידכם ולעתיד היקרים לכם על ידי פנסיה וקרנות עתידיות, יש לאבחן את המצב הנתון על ידי אנשי מקצוע מומחים, ולהוציא לפועל תוכנית פרישה מיטבית, שמתחילה כבר מנתוני היומיום השוטפים והמשתנים.

תהליך התכנון הפנסיוני

כדי למפות את כלל הנתונים, ולהגיע לתכנון הפרישה האופטימלי, תהליך תכנון פנסיוני, תערך בערוץ הדדי, בו היועץ הפנסיוני, יקבל את כלל הנתונים הנלווים להליך הפנסיה, מאת מתכנן הפרישה. נתונים כמו: כספים שנאגרו בקרנות, פנסיה עתידית מתוכננת בהתאם לנתוני ההווה, וממוצע הפרשה חודשית – ניתן לראות בקרנות הפנסיה על ידי ייפוי כוח מתאים. פרטים נלווים, כמו מצב משפחתי, תכנון רמת חיים עתידית ואחוזי ההפרשה לטובת הילדים, יכולים להיווצר, רק לאחר שיחת אפיון מעמיקה, שמתווה את האסטרטגיה הברורה לפנסיה מותאמת אישית.

התכנון הפנסיוני מתמקד בנושאים הבאים:

  • הוא מאפשר תכנון פיננסי עתידני בהתאם לנקודות הזמן השונות בחיים.
  • הוא יוצר את רמת החיים האידיאלית עבורכם לאחר הפרישה.
  • הוא מעניק מעטפת רחבה לנושא ירושות הכספים, וחסכונות לילדים.
  • הוא פועל למיקסום ההון ותשואות הרווחים שנובעים מהשקעות פנסיוניות.
  • הוא מקיף את ההוצאות הנלוות המשתלבות עם מערך הפרישה לפנסיה.
  • הוא מאפשר תוכנית חיזוי של מיסוי, ופעולות מקדימות שיכולות לחסוך אלפי עד מאות אלפי שקלים בעתיד.
  • ומאפשר ערוצי חשיבה ופרקטיקה ליישום כספים נזילים בהשקעות משתלמות.
תכנון פנסיוני
דילוג לתוכן