כלכלת המשפחה

ראשי / כלכלת המשפחה

רוצים להתייעץ?
לתאם פגישה אישית?
נשמח לעמוד לרשותכם.

בואו נקבע פגישה עוד היום.

03-376-3630

כלכלת המשפחה

תכנון וייעוץ מקיף לשיפור ההתנהלות הפיננסית בתא המשפחתי, בדיקת הוצאות ובניית תוכנית טווח ארוך. לאחר תהליך של איפיון נתמקד בפתרון לניהול ותכנון פיננסי נכון של כלכלת המשפחה, באמצעות לימוד, אימון כלכלי והקניית כלים, ידע והרגלי חשיבה.

נמסד תוכנית פעולה למצב שבו תהיה שליטה על התקציב למטרת צמיחה כלכלית.

מעוניינים להפסיק את ההישרדות החודשית והלחץ החונק של סוף החודש? נמאס לכם לרדוף אחרי עוד שקל, ועוד אחד, ועוד? מתחשק לכם לחיות מתוך איכות חיים, שליטה ובחירה? בדיוק עבורכם נועד מערך הייעוץ של כלכלת המשפחה!

לא הרבה יודעים, אך בעזרת כלכלה ביתית נבונה, ניתן לחסוך אלפי עד מאות אלפי שקלים בחודש, ואף להעלות את רמת החיים ולהוביל לחיסכון כספי משמעותי ותורם.

כלכלה התנהגותית

לחוצים מהידוק החגורה? מצמצום בצרכים וברצונות? אצלנו זה לא יקרה. בסופו של דבר, מה שאתם צריכים או רוצים – הוא מטרה מוצהרת של תהליך הבראת הכלכלה. השינוי המהותי, לא יתמקד ב"מַה" אלא בעיקר ב"איך". בעזרת מודל התנהגותי, המוביל לחשיבה כלכלית בריאה, גם אתם תגלו, כי בלי מאמץ או הימנעות, ניתן לחסוך משמעותית, רק עם שימת לב לפרטים, והצפת נתונים קיימים.

איזון כלכלי

מכניסים הרבה אבל מוציאים הרבה עוד יותר? כלכלה משפחתית נבונה, מובילה לאיזון בין ההכנסות להוצאות, עם הכוונה לעוד הכנסות ולמיטוב חסכונות. בעזרת מיפוי נתונים והגדרת צרכים, המאזן הביתי יכול להשתנות – ולטובה. מה שנדרש לשם כך, זוהי ראיה מערכתית, מומחיות נרכשת וכלים מהעולם האימון והפיננסיים.

הבית הוא "מיקרו" עסק

אין בעל עסק, אשר סומך רק על עצמו בניהול מערכתי של הנתונים, כיוון שהכישורים הדרושים לניהול עסק, אינם בהכרח כוללים כישורים פיננסים ובקרה חשבונאית, המובילה למסקנות צריכה ותשלומים. דיברנו על עסק? ומה עם הבית שלכם? שהוא הרבה יותר מ'מיני עסק' אומנם מחזור הכנסותיו והוצאותיו אינו מתכתב עם הסכומים הגבוהים שמאפיינים מחזור עסקי, אבל מבחינה דינאמית ופעילה, הוא דומה לחלוטין לעסק. וכדי לשלוט בהכנסות, בהוצאות, ברמת התקציב ובתזרים הבנק, אנשי מקצוע מומחים, יקנו לכם את כל הכלים לשליטה בכלכלה המשפחתית, להובלה לצמצום חובות ואפילו לחיסכון.

רק בשירות ייעוץ כלכלת המשפחה מבית BMENIV:

  • יציאה ממעגל המינוס, וחתירה לכניסה למעגל הפלוס והחיסכון.
  • תהליך הבראה המוציא מבוץ החובות, לעבר אי בטוח של חיסכון כספי וכספים לשעת חירום.
  • רכישת כלים פיננסים מקצועיים, המאפשרים ראיה רחבה, מקצועית ולטווח הרחוק.
  • קבלת שליטה על ביצוע פעולות כספיות, והימנעות מבורות יקרים ונפוצים.
  • חיסכון משמעותי על ידי מיצוי זכויות בחברות השונות, כמו: מס הכנסה, ביטוח לאומי, חברות ביטוחים, עיריות ועוד.
  • תכנון נכון של עוגת התקציב המשפחתי, בצורה המתאימה לכל דיירי הבית.
  • חינוך בריא לכלכלה נבונה ומעשירה.
  • השגת יעדים כלכליים ושיפור משמעותי באיכות החיים.
דילוג לתוכן