ייעוץ עסקי

ראשי / ייעוץ עסקי

רוצים להתייעץ?
לתאם פגישה אישית?
נשמח לעמוד לרשותכם.

בואו נקבע פגישה עוד היום.

03-376-3630

ייעוץ עסקי

שירות איפיון וליווי לעסקים חדשים בהקמה, שיפור ביצועים לעסקים קיימים, ליווי פיננסי וגיוס אשראי לעסקים.

בעלי עסקים רבים, לוקחים אנשי מקצוע לניהול הנישות השונות שבעסק, כמו: ניהול חשבונות, עיצוב פנים, וייעוץ מס. אבל לפעמים, הם שוכחים את הלוז של העסק, המפתח המוחץ, שקובע את רמת הרווחים ואת כיוון העסק – וזהו הייעוץ העסקי, שמכריע את מהות העסק, ומהווה צעד קריטי, למנוף היכולות העסקיות, והגדלת רווחים משמעותית.

מעטפת ייעוץ עסקי

מעטפת הייעוץ העסקי, מתייחסת אל העסק ברמת המאקרו הכללית, כמו  גם ברמת המיקרו, שכוללת ירידה לפרטים ורזולוציות. כדי שהעסק יכול להיות מוזנק ומכפיל רווחים, יש להתייחס לכלל הנתונים המרכיבים אותו, לנתח אותם לעומק, למפות, ולהציב תוכנית פעולה אופרטיבית, שתוטמע בכל רבדי העסק.

תכנון אסטרטגי לעסק

כחלק ממערך הייעוץ העסקי, ישנו דגש רחב על התכנון האסטרטגי, אשר בונה על סמך הנתונים הקיימים, אסטרטגיה ביצועית, שמציבה יעדים הניתנים למימוש, בתקופות זמן קבועות מראש. הגדרת היעדים היא רק תחילת העבודה. במהלך תוכנית האסטרטגיה, מקבלים כלל העובדים סט כלים, שיסייעו להם לצלוח את היעדים ולעמוד בהם בכבוד, כאשר כל העת מתרחשת בקרה ורפלקציה שמוודאת ומודדת את השגת מטרות העסק ויעדיו.

תכנון פיננסי עסקי

אחד העקרונות שהופכים בעלי עסקים למרוויחים ובעלי מחזור עסקים גדול, הוא שימוש נכון במשאבים הפיננסים שעומדים לרשותם. ככל שהעסק ממנף יותר את ההון שקיים ברשותו, כך הוא נכנס למעגל רווח ומכפיל כל העת את רכושו, שמהווה משאב נוסף להכפלת רווחים. כיצד מתכננים פיננסית את העסק? איך אפשר למקסם את המקסימום האפשרי ולהרוויח מכל שקל שנכנס? איך משפרים את התזרים, מגדילים את ההכנסות ומפחיתים את ההוצאות? בדיוק לשם כך קיימים היועצים הפיננסיים שלנו, שמעניקים תוכנית פיננסית מזניקה, שמובילה בסופו של דבר להשגת רווחים משמעותיים והגדלת המחזור העסקי.

התנהלות העסק

אחד המרכיבים החשובים ביותר של העולם הטכנולוגי, ההוא ההון האנושי. התנהלות נכונה וחכמה של העסק, גורמת כל העת לפיתוח פנימי בכל מחלקות החברה, ושיפור וייעול בערוצים השונים שמשפיעים על תפקוד העסק. תחת מטריית התנהלות העסק, ישנה גם התייחסות למשאבי האנוש, לאופן הגיוס, לרמת ההוצאות ושווי ההכנסות. כל נתון המרכיב את העסק, נבדק על ידי אנשי המקצוע, ומוגש בצורה חדשנית ופרקטית שמשפרת את העסק ומובילה אותו להתנהלות חכמה ומנצחת.

דילוג לתוכן