ליווי השקעות אישי ותכנון פיננסי

מי לא רוצה למקסם את הנכסים שברשותו, ולהפוך אותם לכלי המניב הון נוסף? כדי להגיע לתוצאות מינוף ההון, יש להשקיע כמובן את הכסף. יש להשקיעו בתיקים פיננסים מניבים, שיובילו לתוצאה הרצויה של הגדלת ההון. אבל מתוך ניסיון מר, אלו שניסו בעבר להשקיע את כספם באופן עצמאי וללא ליווי השקעות אישי, נחלו פעמים רבות אכזבה גדולה, ולא רק שלא מינפו את הונם, אלא אף איבדו את כולו או את חלקו.

מה זה תכנון פיננסי?

תכנון פיננסי, הוא מעטפת רחבה, שמשקללת את כלל הנתונים הפיננסיים האישיים. מכלל הנתונים היא דולה את האסטרטגיה הטובה ביותר על פי מפת השטח הפיננסית. התכנון הפיננסי וליווי השקעות אישי, אינו מתמקד רק בנישה כלכלית ספציפית. הוא מתייחס לכלל המרכיבים של בעל התקציב, החל מנתונים פיננסיים, ועד לנתונים אישיים, משפחתיים וכו'.

המטרה של תכנון פיננסי

בסופו של דבר, תכנון פיננסי וליווי השקעות אישי, נועד כדי להשתמש בהון הקיים. להתחשב בצרכים האישיים, ובמענה ספציפי ומדויק המשתנה מאדם לאדם. ישנו אחד המעדיף להשקיע מינורית את הונו, ולאפשר בטיחות מקסימלית של כספו ואפס סיכון זמני. כאשר לעומת זאת, ישנו אדם אשר יכול להשקיע סכום כסף משמעותי, לטווח זמן ארוך, עם אופציה לרווח מוגדל. תכנון פיננסי שונה מאדם לאדם, ומסיבה זו נדרשת חקירת עומק של כלל נתוני המקרה, כדי להוביל לתכנון הפיננסי האופטימלי עבור הלקוח.

ליווי השקעות אישי ותכנון פיננסי

ליווי השקעות אישי

על "היוון" שמעתם? ו"החזר מס" או "קיזוז הפסדי הון"? הגישה לעולם ההשקעות, דורשת שליטה ומיומנות במושגים פיננסים נפוצים ומשתנים, אשר מכריעים בסופו של דבר את יעילות ומיטוב ההשקעה שעל הפרק. לאדם מן השורה, קשה עד בלתי אפשרי, לשלוט במושגים פיננסיים אילו. מה גם, שהם משתנים מתקופה לתקופה. איך ניתן לפתור את פער הידע, ולאפשר לכל אחד להשקיע, בצורה נכונה, ומתוך ידע ושליטה? בדיוק לשם כך, קיים השירות של ליווי השקעות אישי. שירות זה מעניק מענה מדויק ותואם, המתכתב עם היסודות הפיננסיים וצרכי המשקיע כאחד.

השילוב המנצח בין תכנון פיננסי לליווי השקעות

תכנון פיננסי הוא נישה בפני עצמה. אך כאשר מגיעה התשלובת המנתחת, בין תכנון פיננסי, ויצירת תוכנית פעולה, שמתבטאת מעשית בליווי השקעות אישי, זהו המצב האידיאלי ביותר לכל משקיע פיננסי. ליווי ההשקעות, לוקח את התכנון הפיננסי התיאורטי צעד אחד קדימה. מיישם אותו בעזרת כלי השקעה, מינוף וניהול סיכונים, ובהלימה מוחלטת לתכנון הפיננסי התקציבי – תיאורטי.

לסיכום

כל אדם, אשר רוצה להפיק מההון שלו את המיטב, ייעזר בוודאי בשירות המועיל של תכנון פיננסי. כדי למטב את התכנון הפיננסי, ולהוביל אותו לרמת הפרקטיקה הביצועית, ניתן לשלב בין התכנון הפיננסי, לבין ליווי השקעות אישי, שמתבסס על התכנון הפיננסי, ומוביל לשקלול מערכתי של כלל הנתונים, מתוך ראיית מאקרו רחבה השלובה עם ירידה לרזולוציות ולפרטים הקטנים אך המשמעותיים.

תוכן עניינים

רוצים להתייעץ?
לתאם פגישה אישית?
נשמח לעמוד לרשותכם.

בואו נקבע פגישה עוד היום.

03-376-3630

דילוג לתוכן